polecamy w marcu:

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Nasze rekomendacje:

Audiobook

„Tajemnicze życie grzybów” Robert Hofrichter

Prószyński Media

 

Autor ukazuje czytelnikom zdumiewający i fascynujący świat grzybów. Nie jest to atlas grzybów jadalnych i trujących, ani podręcznik, ale pełne ciekawostek spojrzenie na te niezwykłe organizmy. Robert Hofrichter z ogromną pasją przekazuje swoją wiedzę, co czyni obcowanie z tą książką wyjątkową przygodą.

Książka

„Kazik : biała księga czyli Wszystko o wszystkich piosenkach” Wiesław Weiss

Kosmos Kosmos

 

Pięknie wydana, licząca 450 stron, biografia legendy polskiego rocka – Kazika Staszewskiego. Autor, redaktor naczelny miesięcznika „Teraz Rock”, ukazuje w niej nieznane fakty, ciekawostki oraz inspiracje dotyczące poszczególnych piosenek, jakie stworzył wokalista zespołu Kult.

 

Zbiory muzyczne

„Złota owca” Paluch

B.O.R. Records

 

Trzeci w dorobku artystycznym album Palucha, który zapowiadany jest jako cięższy od poprzednich wydawnictw. Zawiera 13 kompozycji, z czego jeden utwór nagrany został z raperem Quebonafide „ Sterylnie” i Dj-em Taek „Zimne ognie”.

Zbiory filmowe

„Wiek Adaline”

Monolith

 

Film z 2015 roku to historia kobiety, która odkrywa, że jest nieśmiertelna. Ten melodramat ukazuje studium ludzkiej duszy, opowiada o miłości, poszukiwaniu szczęścia i nadziei na lepsze jutro. Genialne role Harrisona Forda i Blake Lively.