Zabawa Ze Sztuką - Zręczne Ręce

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wolne popołudnie? A może weekend? Tutaj znajdziecie pomysły na zabawę ze sztuką i nauczycie się tworzyć prawdziwe cudeńka :)

Artykuły

Zwierzaki

Przejdź do - Zwierzaki

Szukając wytchnienia od upałów, możecie zaszyć się w domu i razem z nami wyczarować zabawne zwierzaki :)

Czytaj więcej o: Zwierzaki

Sakiewka

Przejdź do - Sakiewka

Pakowanie się na letnie wojaże to nie lada sztuka, a i powrotne bagaże pękają czasem w szwach od wakacyjnych skarbów i pamiątek. W naszej sakiewce z pewnością zmieści się wszystko, co potrzeba :)

Czytaj więcej o: Sakiewka

Kalejdoskop

Przejdź do - Kalejdoskop

Zabawa ze sztuka on line - dziś tworzymy kalejdoskop.

Lato to idealna pora na obserwacje nieba. Czas, w którym warto wybrać się nocą na spacer, żeby podziwiać Księżyc czy gwiazdy. Nie musisz jednak czekać do wieczora, żeby móc podziwiać niesamowity spektakl światła - stwórz kalejdoskop przez który spojrzysz na kolorowy świat wokół nas.

Czytaj więcej o: Kalejdoskop

Motylkowa karuzela z chmurką

Przejdź do - Motylkowa karuzela z chmurką

Papierowa karuzela w formie chmurki i przyczepionych do niej motylków - to ozdoba, która nie tylko będzie się wspaniale prezentować, ale co najważniejsze proces jej produkcji będzie szybki i nie sprawi Wam żadnych trudności. Kto nie wierzy, niech zajrzy do dzisiejszej foto - instrukcji

Czytaj więcej o: Motylkowa karuzela z chmurką

Notes

Przejdź do - Notes

Warto czasem zapisać wakacyjne wspomnienia lub narysować coś, co podczas letniego wypoczynku nas urzekło. Z pewnością przyda się Wam więc kieszonkowy notes, który możecie mieć zawsze przy sobie.

Czytaj więcej o: Notes

Jednorożec

Przejdź do - Jednorożec

Jednorożec jest stworzeniem magicznym i bardzo trudno go spotkać. Na szczęście wiemy jak wyczarować go samodzielnie i zaraz zdradzimy Wam ten sekret...

Czytaj więcej o: Jednorożec