Twoja Wirtualna Biblioteka: Empik Go

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szanowni Państwo

Od 9 maja 2022 nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go.

Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach      e-booków. 

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do Czytelni Głównej  (al. Piłsudskiego 16) lub napisać e-mail (czytelnia@mbp.tychy.pl) i podać swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

Zasady korzystania:

 1. Kody mogą być udostępniane tylko zarejestrowanym czytelnikom.
 2. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z Kodów.
 3. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
 4. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
 5. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega  zwrotowi.
 6. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin.
 7. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę www.empik.com/biblioteki/kod i  i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
 8. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
 9. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
 10. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
 11. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
 12. Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.

 Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

info: 32 438 04 70

godziny otwarcia Czytelni Biblioteki Głównej >>>>>

                                                       

Galeria


 • Powiększ zdjęcie empik go